Головне меню
КООРДИНАЦІЙНА РАДА МОЛОДИХ ЮРИСТІВ МІСТА КИЄВА ПРИ ГОЛОВНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ УПРАВЛІННІ ЮСТИЦІЇ У М. КИЄВІ
(044) 279 37 50 - Лiнiя консультації
gerb
wLIqyV_5k3g

Про нас

about_imgНа виконання Указу Президента України «Про національну програму правої освіти населення» від 18 жовтня 2010 р. № 992/2001, Концепції сприяння органам виконавчої влади розвитку громадянського суспільства, схвалену розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1035-р, наказом начальника Головного управління юстиції у м. Києві від 07 листопада 2008 року № 989/02 при Головному управлінні у м. Києві було створено Координаційну раду молодих юристів, яка діє відповідно до Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, Головного управління юстиції у м. Києві, а також Положення про Координаційну раду молодих юристів при Головному управлінні юстиції у м. Києві, затвердженим наказом Головного управління юстиції у м. Києві від 16 квітня 2015 року № 180/6(далі – Положення).

Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у м. Києві (далі – Координаційна рада) є консультативно-дорадчим органом при Головному управлінні юстиції у м. Києві, який створений з метою узгодження зусиль молодих юристів в утвердженні високої ролі професії юриста в Україні, координації діяльності, пов’язаної з підвищенням якості підготовки фахівців у галузі права, залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів.

Члени Координаційної ради займаються наданням безкоштовної правової допомоги різної складності сімейного, цивільного, трудового, банківського права та з інших юридичних питань. Реалізовують проекти для молоді: правові лекторії, брейн-ринги, круглі столи з актуальної тематики. Щороку Координаційна рада організовує конкурс юридичних клінік «Правознавець», проект «Школа права», конкурс творів «Україна – суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава» тощо. Також в КРМЮ готуються методичні матеріали, брошури, буклети, довідники, книги.

Дивитись rajonni-krmyu